Начало » Програмата
Програмата за 23.08
  • 06:00 "Хералдиката – духовност и материя" - документална поредица
  • 06:30 "Тоталитарна архитектура" - документален филм
  • 07:00 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30 "Българският геном II част" - документален филм
  • 09:00 "Поглед в съвременното изкуство" - документален филм
  • 09:30 "Изкуството - най-доброто" IV част - документална поредица
  • 10:00 "Непознатото лице - най-доброто" IV част - документална поредица
  • 10:30 Новини
  • 11:00 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 12:30 Новини
  • 13:00 "От вот на вот" V част- документален филм
  • 13:30 Новини
  • 14:00 Новини
  • 14:30 Новини
  • 15:00 Новини
  • 15:30 Новини
  • 16:00 Новини
  • 16:30 Новини
  • 17:00 Новини
  • 17:30 Новини
  • 18:00 Новини
  • 18:30 Новини
  • 19:00 Новини
  • 20:00 Новини
  • 20:30 Новини
  • 21:00 Новини
  • 21:30 Новини
  • 22:00 Новини
  • 22:30 Новини
  • 23:00 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 00:00 Новини (повторение)
  • 00:30 "Лютиерството - занаят изкуство" - документален филм
  • 01:00 "Тракийските могили – мистерии и загадки" - документален филм
  • 01:30 "Непознатите изобретения" 12 еп. - документална поредица
  • 02:00 "Златна мисия" 27 еп.- туристическо предаване
  • 02:30 "Работно време" 83 еп. - забавно-информационно предаване
  • 03:00 "Дестинация България. Харманли" - предаване за туризъм
  • 03:30 "За кого вие сирената" - документален филм
  • 04:00 "Български надежди" 54 еп. - документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:30 "Изкуството" 63 еп. - документална поредица
  • 05:00 "Късноантичната крепост Цари мали град" - документален филм
  • 05:30 "Лютиерството - занаят изкуство" - документален филм

* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2

Вход само с един клик със съществуващ Facebook профил:

Вход чрез Facebook
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Обратна връзка
E-mail:
Текст:
Поддръжка на живо - Live Chat
Тест на скоростта - Telemost Speedtest